Masala - nowoczesna kuchnia bez uchwytów

Masala

Dostępne kolory:

Tip-on, Kuchnia otwarta na salon z wyspą. Minimalistycza kuchnia. Bezuchwytowe szafki kuchenne. Zabudowa piekarnika i mikrofalówki.

Masala

tip-on

meble modułowe kuchenne tip-on Masala

Minimalistyczna kuchnia

Nowoczesne meble kuchenne bez uchwytów pozwalają na łączenie szafek kuchennych z różnych stylów i kolorów. Kuchnia bezuchwytowa wyposażona we fronty z systemem tip-on z kolekcji Masala to świetny przykład tego, jak wygodne może być to rozwiązanie. Mieszanka przypraw garam masala jest rozgrzewająca, ma nieco pikantny, ale i słodkawy smak z korzennym posmakiem. Podobnie nasze kuchnie bez uchwytów – możesz stworzyć wnętrza o niebanalnym charakterze, wybierając meble kuchenne bezuchwytowe od Imperioline.

Jest to również doskonały wybór dla zwolenników umiaru i modernizmu w meblach kuchennych. Jesteś minimalistą lubiącym naturę w otoczeniu? Masala to nowoczesne meble do kuchni stworzone specjalnie dla Ciebie.

Tip-on, Kuchnia otwarta na salon z wyspą. Minimalistycza kuchnia. Bezuchwytowe szafki kuchenne. Zabudowa piekarnika i mikrofalówki.

Uniwersalna kolekcja

Zaletą kolekcji jest to, że szafki kuchenne bezuchwytowe są uniwersalne w kreacji i można je dowolnie łączyć w zakresie kolorystyki. Meble kuchenne bez klamek z serii Masala będą też współgrać z szafkami z innych kolekcji i stylów. Oferujemy dwa kolory frontów – biały i w kolorze dębu Charlestone. Fronty kuchenne bez uchwytów tworzą niezwykle elegancki efekt w pomieszczeniu.

Idealnie sprawdzą się też w tworzeniu wyspy kuchennej. Otwieranie szafek kuchennych bez uchwytów jest łatwe – szafki kuchenne bez klamek są wyposażone w zawiasy z cichym domykiem. Decydując się na nie w swoim domu, możesz zapomnieć o uciążliwym trzaskaniu drzwiczek. Tego typu meble kuchenne bez uchwytów mają dobre opinie i wielu zwolenników.

Meble do kuchni bez uchwytów wyglądają bardzo elegancko w każdym pomieszczeniu, ponieważ front zyskuje na lekkości i nie przytłacza wnętrza. Biała kuchnia bez uchwytów czy fronty w innym kolorze – na które się zdecydujesz?

Tip-on, drewniana kuchnia Masala, minimalistyczne szafki kuchenne modułowe

Meble kuchenne bez uchwytów – minimalizm i funkcjonalność

Kuchnia Masala prezentuje fronty bez uchwytów. Otwierają się one za pomocą systemu tip-on – wystarczy delikatnie nacisnąć front, żeby szafka się uchyliła. Brak uchwytów tworzy jednolitą zabudowę kuchenną. Jest to idealne rozwiązanie wtedy, gdy meble bez uchwytów zajmują całe kuchenne ściany. Gładkie szafki na całą ścianę to prawdziwy symbol nowoczesnych kuchni. Dodatkowo, jednolita powierzchnia frontów jest łatwa w utrzymaniu czystości, a to stanowi dużą zaletę w dzisiejszych zabieganych czasach. Wybierając meble kuchenne białe bez uchwytów, optycznie powiększysz pomieszczenie, ponieważ jasne fronty będą pięknie odbijać światło.

Zaplanuj, jak najlepiej ustawić meble kuchenne bez uchwytów w Twoim domu. Takie szafki kuchenne bez uchwytów są świetne, co potwierdzają pozytywne opinie użytkowników. Producent mebli kuchennych Imperioline oferuje szeroki wybór modułów, dzięki czemu możesz bez przeszkód stworzyć funkcjonalne wnętrze.